PSÜHHOLOOGILINE NÕUSTAMINE

50€/60 min
65€/90 min

Kliendikeskne teraapia, kus olenevalt vajadusest ja Sinu enda tempost, kasutame erinevaid lähenemisviise, et vaadelda sügavuti Sind ning sinu teemasid; teeme psühhoteraapilisi harjutusi selleks, et liigutada negatiivsete elukogemuste järgsed pinged või stress järk-järgult keha-meele tasandilt välja ning avada täiesti uus hingamine ja vaade elule.

Seanss kestab orienteeruvalt 1-1,5 tundi (eelneval kokkuleppel pikemalt), mille vältel töötame muuhulgas järgmiste oluliste punktidega:

Väljakutse elus, millega teraapiasse tulid - enamasti hargneb algselt püstitatud teema mitmeks erinevaks teineteisega põimunud alateemadeks – see saab olema rada, mida mööda hakkame Sinule omases tempos liikuma, tüviprobleemi leidmise ja lahendamiseni välja. Me vaatame sinu elu kui puud – alustame lehtedest (milleks on sinu esitletavad teemad) ning liigume mööda puuvõra tüviprobleemini ning sealt edasi probleemi algpõhjuste ehk juurteni.

Toome nähtavale Sinu sügavamad (enamasti alateadlikud) vajadused ja soovid, ihad ja unistused – läbi mille hakkab järk-järgult ilmsiks tulema sinu tegelik autente olemus. Enamasti pärsivad inimese tõelised soovid ego peenete kihtide vahele ära varasemad haiget tegevad kogemused. See tähendab aga elujõe seiskumist, endasse sulgumist ning halvimal juhul apaatset kurbust või depressiooni. Teraapia põhieesmärk on taaselustada TAHE ning vabastada vaimne ja füüsiline ressurss selleks, et Sa saaksid teha sammud püsivateks muutusteks.

Püstitame Tõelise Sinuga joonduvad eesmärgid

Arengukava ja sammud eneseteostuseni mis iganes eluvaldkonnas

Sellel teel olevate hirmude ja uskumuste kaardistamine ning lahti harutamine

Tervikliku minapildi loomine ning enesearmastuse õppimine