TEENUSED

Välgatus Ruum teenused
Välgatus Ruum teenused - teraapiaruumi rent
Välgatus Ruum teenused - massaaži laud

NÕUSTAMINE

Kliendikeskne teraapia, kus olenevalt vajadusest ja Sinu enda tempost, kasutame erinevaid lähenemisviise, et vaadelda sügavuti Sind ning sinu teemasid; teeme psühhoteraapilisi harjutusi selleks, et liigutada negatiivsete elukogemuste järgsed pinged või stress järk-järgult keha-meele tasandilt välja ning avada täiesti uus hingamine ja vaade elule.

Loen edasi…

KEHAPSÜHHOTERAAPIA

Kehale suunatud psühhoteraapia on innovaatiline psühholoogia suund, mis käsitleb inimese psüühhet ja keha kui tervikut. See tugineb põhimõttele, et inimese tunded, mõtted ning kehalised impulsid ja aistingud on pidevas omavahelises, üksteist mõjutavas seoses ning seega toimib kui ühtne teadvelolev tervik.

Loen edasi…

HÜPNOTERAAPIA

Hüpnoteraapia on kasulik tööriist, et teha meid teadlikumaks iseendast, suurendada teadlikkust sellest, mis toimub siin ja praegu meie kehas, mida me tunneme, pigem kui meeles, mida me ei tunne.

Loen edasi…

TANATOTERAAPIA

Selle keeruka kehatöö tulemusena proovime leida üles sügavale lihastesse salvestunud kontrollmustrid, lõdvestuda ning saavutada sügav ühendus keha ja meele vahel.

Loen edasi…

MER SÜVAKOE MASSAAŽ

Teraapiline lõõgastav massaaži tehnika, mida viiakse läbi kasutades sügavat, meditatiivselt aeglast ning sujuvat puudutust. Püsivamat survet asetatakse sinna, kus keha pingest tulenevat valu tunneb

Loen edasi…

NÄOHOOLDUS NÄOMASSAAŽI JA KÄTE MASSAAŽIGA

Lõõgastav hooldus, mis pehmendab, puhastab ja silub nahka. Sobib igale näonahatüübile, aga ka tundlikule ja vananevale nahale. Sobib ka meestele.

Loen edasi…

CHI NEI TSANG DETOX KÕHUMASSAAŽ

Kõht, kui üks pehmemaid ning haavatavamaid piirkondi kehas, on ühtlasi ka piirkond, mis esimesena pingesse tõmbub kui elus stressitekitava olukorraga silmitsi seisame. Siin leiame lahenduse pehmete viisidega kõhuga seotud teemadele.

Loen edasi…